ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Pixel Sonnon DL-914 - panel LED-owy z funkcją błysku Krzysztof Mularczyk

2016-03-24
0 komentarzy
18
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Pixel Sonnon DL-914 - panel LED-owy z funkcją błysku
Do sprzedaży trafił zaawansowany studyjny panel LED. Oprócz stałego światła Pixel Sonnon DL-914 oferuje funkcję błysku wyzwalanego radiowo

Panele oświetleniowe LED cieszą się rosnącą popularnością i znajdują coraz szersze zastosowanie w fotografii oraz w produkcji video. Lekkie, energooszczędne źródło światła o dużej wydajności, posiadające dodatkowo własne źródło zasilania jest świetnym rozwiązaniem również w pacy poza studiem. Najnowszy panel Pixel Sonnon DL-914 o wymiarach 37,5 x 34 cm to aż 900 diod LED i 30 poziomów jasności świecenia. Wysoka jakość zastosowanych diod ma pozwolić uzyskać stabilną temperaturę barwową oraz zapewnić panelowi żywotność sięgająca 50 000 godzin pracy.

Pixel Sonnon DL-914 jest pod wieloma względami produktem wyjątkowym. Wyposażono go w odbiornik radiowy współpracujący z wyzwalaczami radiowymi Pixel King Pro. Rozwiązanie to pozwala korzystać z kilku paneli jednocześnie (ustawienie 3 grup) i zdalnie wyzwalać ich błysk. Można więc używać panelu dokładnie tak samo jak lampy błyskowej o liczbie przewodniej 28. Błysk można oczywiście wyzwalać również za pomocą przewodu synchro.

W zestawie z panelem znajdziemy również wrota pozwalające regulować kierunek świecenia, płaszczyznę dyfuzyjną do rozpraszania światła, uchwyt do statywu oraz adapter sieciowy do zasilania panelu z sieci energetycznej.

Pixel Sonnon DL-914 dostępny jest na www.fripers.pl w cenie 1995 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl